Salah poručio Lovrenu: Ne znaš ti kako se sad osjećam

(Photo by Jan Kruger/Getty Images)

Hrvatski reprezentativac karijeru će nastaviti u Rusiji

Jučer je došla i službena vijest kako Dejan Lovren nakon šest godina napušta Liverpool i prelazi u redove ruskog velikana Zenita.

Poslije objave transfera, svi su rekli kako će im hrvatski nogometaš jako nedostajati, a posebno jednom suigraču – Mohamedu Salahu. Jer upravo se Lovren najviše zbližio s Egipćaninom na Anfieldu.

‘Ne znam kako se oprostiti s tobom, prijatelju moj. Ne znaš ti kako se sad osjećam. Nedostajat ćeš nam svima, a meni najviše. Nevjerojatan si igrač i moj veliki prijatelj. Već mi nedostaješ. Volim te. U ove dvije godine koliko sam ja tu bio si fantastičan i na travnjaku i van travnjaka’ – započeo je Salah pa nastavio:

‘I zato ti hvala na svemu što si učinio za klub i svemu što si učinio za mene. Želim ti sve najbolje u budućnosti, neka ti karijera i dalje bude fenomenalna kao što je bila do sada’ – nastavio je pa zaključio:

‘Želim da ti i tvoja obitelj uživate i u tvom novom klubu, u novom gradu i novoj zemlji. Hvala ti na svemu i nadam se da se opet što prije vidimo’ – završio je Salah.