Klopp je već prekrižio jednog člana 'Redsa'

Premier League 8. srp 202016:48 > 16:52
Getty Images/Laurence Griffiths

Nakon što je osiguran naslov prvaka, Liverpool je već otpisao jednog igrača koji do kraja sezone neće nastupiti

Kako je kazao menadžer Jurgen Klopp, klub je postigao dogovor sa krilnim nogometašem Adamom Lallanom oko toga da on do kraja sezone više ne igra.

Razlog je taj da se izbjegnu povrede jer Lallana trenutno traži novi klub i u slučaju povrede imao bi problema.

Podsjetimo, on je prije mjesec dana potpisao jednomjesečni ugovor koji ga za Redse veže do kraja ovog mjeseca, ali obzirom da Liverpool do kraja sezone nema više nikakve ambicije, a Lallani neće biti ponuđen nastavak saradnje, onda je ovakva odluka donekle i očekivana.

“Od kada sam ovdje bio je jedan od najvažnijih igrača u timu i želim mu samo dobro u nastavku karijere. Mislim da je on ovde već legenda tako da od sljedeće sezone može da izgradi taj status negdje drugo”, kazao je trener Jurgen Klopp.