Wernerov transfer izazvao bijes u svlačionici Chelseaja

Premier League 6. lip 202011:48 > 11:53
Getty Images/Martin Rose

Po svemu sudeći Timo Werner je novi igrač Chelseaja

Navodno, Werner je dogovorio petogodišnji ugovor s Chelseajem prema kojem će godišnje zarađivati oko deset milijuna eura. Chelsea će aktivirati otkupnu klauzulu u njegovom ugovoru koja iznosi 60 milijuna eura.

Povezano

Sigurno je da će Werner biti veliko pojačanje za londonski klub, ali njegov dolazak nije obradovao igrače ovog kluba iz jednog zanimljivg razloga. Naime, The Sun piše da je atmosfera u svlačionici Chelseaja veoma loša nakon što su igrači saznali detalje transfera.

Oni su bijesni što je klub tako lako odlučio platiti za Wernera čak 60 milijuna eura, a samo nekoliko tjedana prije toga njima je smanjena plaća i rečeno im je da je klub u financijskoj krizi zbog pandemije.

Međutim, čini se da to nije baš točno što je itekako naljutilo igrače Chelseaja. Izvor blizak klubu otkrio je da je odmah nastala velika svađa u svlačionici i da igrači sada traže da im se plaća vrati na staro.

Na velikom udaru je kapetan Cesar Azpilicueta koji je nagovorio suigrače da pristanu na smanjenje plaće do rujna. No, čini se da će se to sada promijeniti i to sve zbog Wernerovog transfera.

Mike Hewitt, Getty Images Sport