Mou jednog Francuza mijenja drugim

Premier League 10. tra 202016:17 > 16:20
Julian Finney/Getty Images

Mladi francuski veznjak koji je plaćen golemi novac nije se snašao u Londonu, ali Mourinho se nada da će s ovim biti bolje sreće

Valencia će ovog ljeta imati težak zadatak, zadržati Geoffreyja Kondogbiju.

27-godišnji Francuz igra vrlo dobru sezonu za Šišmiše i već je sada meta brojnih klubova.

Kako prenosi Eldesmarque jedna od ekipa koja se zanima za korpulentnog igrača je Tottenham, ali Valencia je postavila jasnu cijenu. Šišmiši ne žele pustiti svog igrača za cifru ispod 61 milijuna funti koliko mu je zapravo vrijedna otkupna klauzula.

Pijetlovi već neko vrijeme pokušavaju naći čovjeka koji bi zamijenio Tanguyja Ndombelea koji se nije snašao najbolje otkad je stigao iz Lyona prošlog ljeta. Osim toga, klub će ostati vjerovatno i bez Jana Verthongena koji bi se trebao vratiti u Ajax nakon što mu istekne ugovor.

Zato je Mourinho bacio oko na Kondogbiju i vidjet ćemo hoće li nagovoriti čelnike Pijetlova da na kraju plate ovu izuzetno visoku cijenu za Francuza.

Osim Tottenhama, za Kondogbiju se zanima i Everton.

Francuz je ranije u karijeri igrao i u Interu, Monacu, Sevilli, Lensu…

David Ramos/Getty Images