TAA iznenadio odabirom drugog najdražeg kluba

Premier League 24. ožu 202012:23 > 12:30
Richard Heathcote Getty Images Sport

Trent Alexander-Arnold sjajnim igrama u dresu Liverpoola oduševio je nogometnu javnost.

Mnogi vjeruju da je Alexander-Arnold trenutno jedan od najboljih desnih bekova na svijetu, a svojim igrama za Redse je to dokazao više puta. On je ponikao u klubu s Anfielda i ne krije želju da karijeru završi upravo u ovom klubu.

No, već se neko vrijeme nagađa da će Real Madrid na ljeto pokušati dovesti ovog igrača u svoje redove, premda se čini da će to biti nemoguća misija.

Alexander-Arnold je za Independent izjavio da će on sigurno ostati na Anfieldu, te je otkrio da o Realu baš i ne razmišlja i ako bude nekada napuštao Redse da će radije prijeći u Barcelonu.

Alex Caparros/Getty Images

Moj najdraži klub pored Liverpoola je Barcelona. Vjerujem da gaje isti stil nogometa kao mi u Liverpoolu. Ovdje svi imamo ista uvjerenja i želimo napredovati sve više, te da mukotrpnim radom ostvarimo što bolje rezultate. Vjerujem da je takva filozofija i u Barceloni”, rekao je Alexander-Arnold.