PL: Došao je i taj dan! Liverpool je konačno izgubio

Premier League 29. velj 202020:29 > 20:34
Francesco Pecoraro/Getty Images

Liverpool je danas doživio prvi poraz u sezoni. Redsi su u 28. kolu Premier lige deklasirani od Watforda i poraženi su rezultatom 3:0.

Od samog početka utakmice Liverpool nije izgledao kao cijele sezone. Igrali su slabo u prvom poluvremenu, imali su samo jedan udarac prema golu, a ni Watford svoje šanse nije iskoristio i na odmor se otišlo bez golova, 0:0.

Međutim, u nastavku je Watford deklasirao najbolju momčad lige. Ismaila Sarr ih je načeo u 54. minuti golom za 1:0, da bi isti igrač šest minuta kasnije povećao prednost nakon prekrasne akcije za 2:0.

Liverpool je u 66. minuti pogodio stativu preko Lallane, da bi točku na i u 72. minuti stavio Troy Deeney pogotkom za nevjerojatnih 3:0.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i Redsi su doživjeli prvi poraz u Premier ligi nakon čak 14 mjeseci.