De Gea gubi 'jedinicu' u Manchester Unitedu?

Premier League 11. velj 202012:55 > 12:57
Alex Livesey/Getty Images

Sheffield ima samo dva boda manje od Chelseaja koji je zauzeo posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka, dakle šesti su, a velik dio zasluga takvim rezultatima ide i njihovu vrataru, inače članu Manchester Uniteda

Status Davida de Gee kao neprikosnovene ‘jedinice’ u Manchester Unitedu mogao bi uskoro biti ugrožen, jer su Crveni vragovi napikirali pojačanje kojim žele osnažiti konkurenciju između vratnica.

Ugrubo govoreći, ne radi se o pojačanju, već o njihovom vlastitom igraču. Dean Henderson član je Uniteda i trenutno je na posudbi u Sheffield Unitedu, klubu koji je ove sezone senzacija Premier lige, a Henderson se na vratima te momčadi odlično snašao i uklopio u blistavilo Sheffielda na otočkim terenima.

Sheffield ima samo dva boda manje od Chelseaja koji je zauzeo posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka, dakle šesti su.

Brojni navijači zazivaju njegov povratak u United, istovremeno tvrdeći kako de Gei fali konstante, kako kod Španjolca nikad ne znaš kakav će ga dan pogoditi pa kod protivničkih napada nikad nisi siguran.

Kako će se rasplesti ova situacija, vjerojatno ćemo saznati tek na ljeto.