Mourinho poslao poruku Emeryju: No dramas, mi amigo!

Premier League 29. stu 201916:58 > 17:01
Justin Setterfield/Getty Images

Menadžer Tottenhama Jose Mourinho na konferenciji za novinare pričao je o očekivanjima pred utakmicu 14. kola PL protiv Bournemoutha, ali se osvrnuo i na neizbježnu temu - otkaz menadžeru Arsenala.

Na sastanku uprave kluba danas je odlučeno da Unai Emery više nije menadžer Arsenal. S njim je otpušten i cijeli stručni štab, a na gostovanju Norwichu u nedjelju Topnike će s klupe voditi Freddie Ljungberg.

Mourinho je istaknuo da ne brine za svog kolegu, a u svom stilu mu je poslao i kratak savjet.

– Nemam poseban komentar. Neki drugi veliki klub će ga željeli dovesti i njegova karijera će se vratiti na pravi put. Znate kako se kaže… ‘No dramas, mi amigo’. Nastavi da raditi i naći ćeš novi klub – poručio je Mourinho.

Osim toga rekao je i kako sada Tottenham ne bi mijenjao ni za koji klub na svijetu.

Utakmica Tottenhama i Bournemoutha na programu je u subotu od 16 sati uz izravan prijenos na Sportklubu 7.