SLUŽBENO: Arsenal dao otkaz Unaiju Emeryju!

Michael Regan/Getty Images

Arsenal je nakon serije loših rezultata dao otkaz španjolskom stručnjaku Unaiju Emeryju.

Sumnje koje su se u posljednjih nekoliko dana protezale kroz medije sada su se i ostvarile.

“Iskreno se zahvaljujemo Unaiju i njegovim kolegama koji su uložili velike napore da se naš klub vrati na razine na kojima ga očekujemo. Želimo Unaiju i njegovim pomoćnicima sve najbolje u budućnosti. Odluku smo donijeli nakon što smo zaključili kako rezultati i izvedbe našeg kluba u posljednje vrijeme nisu bile zadovoljavajuće. U međuvremenu će na klupu prve momčadi privremeno zasjesti Freddie Ljungberg. Imamo puno povjerenje u njega, a mi nastavljamo potragu za novim trenerom”, stoji u priopćenju kluba.