Capello poručio Allegriju da ne odlazi u Bayern

Getty images/ Lennart Preiss

Prekaljeni talijanski trener Fabio Capello je odlučio savjetovati svog sunarodnjaka Allegrija i na iznenađenje mnogih mu poručio da ne odlazi u Bayern

Nakon otkaza Niki Kovaču Bayern je u potrazi za novim stručnjakom na klupi.

U njemačkim medijima spominje se nekoliko kandidata koji bi mogli preuzeti klupu Bayerna, a čini se da su trenutno favoriti Massimiliano Allegri i Jose Mourinho kojeg bi navijači ovog kluba rado vidjeli na Allianz Areni.

Cijelu situaciju prokomentirao je i prekaljeni talijanski trener Fabio Capello koji je odlučio savjetovati svog sunarodnjaka Allegrija. Na iznenađenje mnogih on mu je poručio da mu je bolje da čeka razvoj situacije u Manchester Unitedu i preuzme taj klub nego da dolazi u Bayern.

“Allegri bi dobro odgovarao Bayernu, ali ne znam koliko su Talijani dobrodošli u Njemačkoj nakon Ancelottija koji je tamo bio jako malo. Engleska je dosta uzbudljivija, a Premiership je natjecanje koje vas upotpuni kao trenera. Da sam Allegri, otišao bih u Manchester Untied”, rekao je Capello.

Allegri je prethodnih godina trenirao Juventus, ali je na kraju prošle sezone dobio otkaz, te trenutno traži novi angažman.