Uoči Dinama vlasnici Cityja žele kupiti Anderlecht

Premier League 27. ruj 201917:44 > 17:47
Shaun Botterill/Getty Images

Marc Coucke, vlasnik momčadi iz Bruxellesa, spreman je prodati momčad koja se u posljednje dvije sezone raspala i nekoliko puta mijenjala trenera, a kupac bi mogla biti upravo CFG grupa.

Vlasnici Manchester Cityja mogli bi uskoro kupiti još jedan klub. Belgijski RTL piše, otkriva Index, da su bogati arapski vlasnici predvođeni šeikom Mansourom bin Zayedom zainteresirani za kupovinu belgijskog velikana Anderlechta.

Shaun Botterill/Getty Images

To bi značilo da bi City time dobio klub s jednim od najboljih bazena za razvoj nogometaša u Europi i sa sjedištem u jednom od najvažnijih europskih gradova. Bio bi to posao desetljeća za City.

Podsjetimo, Manchester City sljedećeg tjedna na svom Etihadu dočekuje Dinamo u 2. kolu grupne faze Lige prvaka, a već do tada bi ovaj posao mogao biti dogovoren.