Caktaš je slobodan igrač! ‘Dobivat ću plaću do 2023.’

Nogomet 11. sij 202220:17 > 20:18 0 komentara
Guliver Images

Bivši nogometaš Hajduka Mijo Caktaš od danas je slobodan igrač. Raskinuo je ugovor s Damacom iz Saudijske Arabije.

U klub je stigao prošlog ljeta kada je potpisao ugovor na dvije godine, dobio broj deset i godišnju plaću od dva milijuna eura.

Nakon samo šest mjeseci, Caktaš i Damac dogovorili su sporazumni raskid ugovora. Potvrdio je to službeno i klub na svom Twitteru.

Zabio je četiri gola u 16 utakmica i bio je jedan od najboljih igrača kluba koji vodi Krešimir Režić.

Plaću će primati do ljeta 2023. godine.

“Ciljevi ispunjeni za ovu sezonu, iako smo tek na pola puta. Ljudi u klubu funkcioniraju kao obitelj, gospoda od ljudi. Uspješno smo dogovorili sporazumni raskid ugovora na zadovoljstvo igrača i kluba. Damacu želim sretnu i uspješnu sezonu, a ja okrećem novu stranicu. Mnoge će vjerojatno zanimati. Financijski dio je kao da sam tu do kraja ugovora jer kako sam već rekao, ljudi u klubu su gospoda”, napisao je Caktaš na društvenim mrežama, prenosi 24sata.

Još nije poznato gdje će nastaviti karijeru.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!