PSG osvojio prvi trofej u novoj sezoni

Nogomet ostalo 3. kol 201915:32 > 15:36
Michael Regan/Getty Images

Aktualni francuski prvak PSG trofejom je otvorio novu sezonu. Nakon razočaravajuće prošle, u kojoj su ostali samo na prvenstvu Francuske, sad su se opet dosta namučili, ali na kraju došli do Super Cupa protiv Rennesa

Francuski prvak PSG u novu sezonu krenuo je osvajanjem još jednog trofeja. Ovaj put osvojili su francuski Super Cup. Protivnik Parižanima bio je Rennes.

Iako je Rennes do samog kraja utakmice imao rezultat kojim je mogao zakomplicirati život momčadi Thomasa Tuchela, PSG je slavio s 2:1

Poveo je Rennes golom Hunoua u 13. minuti utakmice. Parižene je u egal vrati, a tko drugi nego Kylian Mbappe u 57., na asistenciju Sarabije, da bi konačnih 2:1 postavio Angel Di Maria u 73. minuti utakmice.