VIDEO: Mike Dean u deliriju slavi prolaz voljenog kluba

Nogomet ostalo 14. svi 201910:24 > 10:27
Mike Hewitt/Getty Images

Poznati premijerligaški sudac Mike Dean, inače veliki navijač Tranmere Roversa, burno je proslavio prolazak svog kluba u završnicu kvalifikacija za plasman u treću ligu engleskog nogometa.

Tranmere je u prvoj utakmici slavio s 1:0, a na gostovanje kod Forest Greena putovao je i 50-godišnji Mike Dean. Nakon posljednjeg zvižduka jednog od njegovih kolega na terenu, Dean se u potpunosti opustio te s velikim brojem gostujućih navijača burno proslavio prolazak Roversa u finale borbe za treću ligu koje će se igrati na Wembleyju. Protivnik će biti Newport, a dvoboj će se uz prijenos na Sportklubu igrati 25. svibnja.

Povezano

Dean je inače poznat kao sudac koji je prvi dosegao brojku od stotinu dodijeljenih crvenih kartona. Jubilarni stoti udijelio je članu Manchester Uniteda, Ashleyju Youngu. Dogodilo se to drugog travnja ove godine.