Neuvjerljivi Villarreal prekinuo niz od dva poraza

Nogomet 2. svi 202119:11 > 19:20
REUTERS/Antonio Bronic

Nogometaši Villarreala u 34. kolu Primere kao domaćini su Hetafe rezultatom 1:0. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

Žuta podmornica je prekinula seriju od dva poraza i s 53 boda na šestoj poziciji preskočila Betis, koji je ranije danas odigrao 1:1 na gostovanju kod Valladolida. Getafe je ostao na 15. mjestu ljestvice s 34 boda.

Villarreal je još jednom razočarao pruženom igrom. Nevjerojatan je podatak da je domaćin čak 66 posto vremena imao loptu u posjedu, ali su gosti uputili čak 15 udaraca ka golu rivala.

Trenutak odluke dogodio se je u 79. minutu kada je Pino postigao odlučujući gol.

U remiju Valladolida i Betisa poveli su gosti golom Ruibala u 49. minuti, a domaćine je poraza spasio Wessman u 68.

Betis je sedmi s 51 bodom, dok je Valladolid 17. s 31 bodom.