Mundo Deportivo: Pjanić je iznenadio Xavija

Nogomet 3. kol 20229:08 > 9:08 0 komentara
Guliver Image

Veznjak Barcelone Miralem Pjanić još uvijek ne zna svoju sudbinu u katalonskom klubu.

Pjanić je trenera Xavija iznenadio formom i nastupima u pripremnim utakmicama. Što će biti s njim, odlučit će u idućim danima.

“Xavi i njegov tim su veoma iznenađeni Pjanićevim tehničkim i taktičkim sposobnostima. Ipak, želi testirati njegovu fizičku stranu igre prije nego što donese konačnu odluku o njegovoj budućnosti”, piše Mundo Deportivo i nastavlja:

“Bit će mu priopćeno da neće biti starter već zamjena za Sergija Busquetsa. Ako prihvati takvu ulogu, ostat će u klubu. Mjesto je za sada zaslužio.”

Miralem Pjanić ima ponude drugih klubova, ali njemu je prioritet ostanak u Barceloni. Za to bi morao znatno smanjiti plaću. Xavi će svoju odluku priopćiti tijekom tjedna”, piše Sport.

Pišu i kako Pjanić ima nekoliko ponuda na stolu.

“Juventus, Napoli i Lazio su zainteresirani da ga dovedu na posudbu. Isto tako, Pjanić ima veliku ponudu iz Saudijske Arabije”.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!