Mamić progovorio o dvije ‘vruće’ teme

Hrvatska 16. sij 202120:45 0 komentara
Zoran Mamić
Szilard Koszticsak/MTI via AP

Trener Dinama Zoran Mamić progovorio je o dvije vruće teme, suđenju te snimci na kojoj pjeva jednu hajdučku pjesmu.

Otkrio je za Sportske novosti Mamić koliko suđenja utječu na njega.

“Naravno da nekad zbog toga gubim vrijeme. Recimo, znali smo da na posljednjem suđenju neće biti rasprave, a morao sam proći tisuću i sto kilometara do Osijeka i nazad. Svi smo u klubu bili svjesni toga, ja isto tako. Nosim se s tim jako dobro, ne opterećuje mi posao. Apsolutno se ne smatram krivim. Vjerujem da će to sud na kraju i pokazati”, rekao je trener Dinama.

Mamić je nedavno ulovljen kako u zanosu pjeva pjesmu Vinka Coce ‘Kada umrem umotan u bilo’.

“Sve je to u redu osim što loše pjevam, nisam neki pjevač. Radi se o pjesmi koja je jako lijepa, a među svojim prijateljima imam puno navijača Hajduka. Oni poštuju mene, ja njih, nije mi problem pjevati pjesme o Hajduku. Ako se mogu navijači družiti na potresom zahvaćenom području, zašto ja ne bih pjevao pjesme o jednom od najvećih klubova Hrvatske?”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!