Francuski nogometaš Antoine Griezmann bio je strijelac dva gola u pobjedi Barcelone nad Betisom 5:2, a njegov drugi pogodak je bio posebno spektakularan. Francuz kaže da je za pogodak koji je smestio u gol gostiju djelomično zaslužan i Lionel Messi.
Barcelona je imala loš start ovogodišnjeg prvenstva. U prvoj utakmici na “San Mamesu” nije igrao Lionel Messi i Katalonci su poraženi od Bilbaa. Ipak ekipa Erestea Valverdea je uspjela reagirati i doći do pobjede protiv Betisa.
“Poslije poraza kakav smo doživjeli protiv Atletica u prvom kolu, morali smo naporno raditi ovog tjedna. Znali smo da će biti komentara poslije tog poraza i mi smo reagirali. Kada momčadi nedostaju važni igrači, ostali moraju iskoristi priliku i mi smo to napravili”, kazao je Griezmann.
Osim Messija, utakmicu s Betisom nije igrao ni Luis Suarez, pa su morali se iskazati igrači poput Griezmanna. Francuzov drugi gol je bio posebno remek djelo i podsjetio je baš na radove Lea Messija.
“Gledam Messija kako daje golove na treningu i naravno kopiram ga”, poručio je Griezmann.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC