Nogometaši Real Madrida Cristiano Ronaldo i Sergio Ramos mogli bi biti kažnjeni zbog oštrih kritika na račun suca Undiana Mallenca koja je dijelio pravdu u minulom “el clasicu”. Obojica su poslije utakmice koja je završena pobjedom Barcelone u Madridu 4:3, osula “drvlje i kamenje” po Mallencu i njegovim odlukama.
– Nadam se da više neće suditi do kraja sezone – rekao je između ostalog Ramos, ogorčen poslije utakmice, dok je Ronaldo bio još žešći u kritikama rekavši da je Mallenco bio 12. igrač Barce, da je sudio u korist Barcelone i da ga to tjera na razmišljanje kako se izvan terena rade stvari da Real ne bude prvak.
Carlo Ancelotti, ipak, ne mora brinuti da će njegovi igrači biti suspendirani na određeni broj utakmica. U najgorem slučaju liga će ih kazniti novčano u iznosu od nekoliko tisuća eura.
Author: A. S. (Foto: Beta/AP/Paul White)
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC