Kreće kineska avantura za Bilića: Reći ću vam zašto sam tu

Nogomet 12. tra 202111:30 > 11:31
Laurence Griffiths /Allsport/Getty Images

Nakon što je neslavno završio svoj staž u West Bromwichu, legendarni Vatreni i nekadašnji izbornik Hrvatske Slaven Bilić svoju karijeru nastavlja u kineskom Beijing Guoanu.

Hrvatski trener s oduševljenjem je dočekan u kineskoj prijestolnici, a odgovorio je i zašto je došao baš tamo.

“Reći ću vam zašto sam došao ovdje. Jedan od razloga je jer Beijing Guoan ima jaku navijačku bazu. Potrudit ćemo se da ovo bude najsretnija sezona za ovaj klub jer vi to zaslužujete“, rekao je Bilić na službenom predstavljanju.

Bilić će imati jaku momčad, a ističu se nekoliko imena: Brazilci Renato Augusto i Fernando, Španjolac Jonathan Vieira te nekadašnji napadač Villarreala Cedric Bakambu.

Prve utakmice su na rasporedu za tjedan dana, a kinesko prvenstvo možete pratiti na kanalima Sportkluba!