Klopp iz Bundeslige želi braniča od 40 milijuna eura!

Catherine Ivill/Getty Images

Liverpool ove sezone ne igra na istom nivou kao prošle, iako ima praktično istu momčad, a mnogi razlog za slabije rezultate vide u ozljedama defenzivaca na koje Redsi ne mogu računati zbog čega traže pojačanja.

Zato Liverpool želi dovesti Ibrahimu Konatea u svoje redove. Riječ je o mladom nogometašu Leipziga, koji u ugovoru s njemačkim klubom ima otkupnu kauzulu od 40 milijuna eura.

Za engleski klub ne bi trebao biti problem izdvojiti taj iznos, a kako navode strani mediji Konatea, iako je imao problema s ozljedama ove i prošle sezone, vrijedi taj novac, pogotovo što mu je tek 21 godina i očekuje se da tek u budućnosti zablista.

S druge strane Talijani pišu da Liverpool traži i pojačanje u napadu, pa je sada u utrci s Juventusom oko potpisa ofenzivca PSV-a Donyella Malena.

Do početka prijelaznog roka ima još dva mjeseca.