Borna Sosa prokomentirao je večerašnji susret u kojem su Vatreni s Poljuda odnijeli bod nakon što su protiv Walesa odigrali s rezultatom 1:1.
“Žao mi je jer mislim da smo imali kontrolu utakmice. Izvršavali smo sve što smo se dogovorili. Bili smo dobri u posjedu i vraćanju posjeda. Zaslužili smo puno više od ovoga. Pristup je bio pravi, ekipa je bila dobra. Nije ovo tragedija. Uzeli smo bod. Pokušat ćemo u Turskoj prikazati bolju igru.
Pokazali smo da smo ozbiljni i da ćemo dobro ući u ove kvalifikacije. Mislio sam da nam ne mogu zabiti gol da se igra do sutra, a onda smo primili gol iz auta. Radije bih da smo primili gol da su nas izigrali. Na Poljudu je bila najljepša atmosfera, meni osobno. Nama na terenu je predivno to izgledalo”, rekao je Sosa.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!