Zekić: Mi smo trenutno baš j…na stranka

Hrvatska 8. tra 202217:21 > 17:22 0 komentara
Guliver Images

Slaven Belupo će u nedjelju od 17 sati u Koprivnici ugostiti Osijek u 30. kolu HNL-a.

Trener Farmaceuta Zoran Zekić tako će dočekati bivšu momčadi.

“Osijek je u odličnoj formi, vrhunski su vođeni. Sigurno su motivirani, moramo biti spremni “Što se tiče moje momčadi i stanja s ozljedama, pokušavam biti pozitivan. Smejem se, smejem se, a plakao bih, kaže ona pjesma. Ali dobro, sve je to dio života. Vidjet ćemo tko će nam biti na raspolaganju”, rekao je Zekić pa nastavio:

“Ne smijem biti vulgaran, ali mi smo trenutno baš j…na stranka. Protiv koga god igramo od tih favorita, svi očekuju da praktički ne bismo trebali ni igrati. Rekao sam, dobar dio mladosti navijao sam za Dinamo, što je u bivšoj Jugoslaviji bilo normalno. Neki su navijali za Partizan, Velež i ostale, a ja za Dinamo.”

Osijek?

“Osijek je moja ljubav, moj klub, moj grad. To ne moram dokazivati. Ali sada sam djelatnik Slavena, imam obavezu biti profesionalac. Osijek je favorit, ali igramo doma. Moramo dati sve od sebe. Osijek je najčvršća ekipa lige. Mi imamo probleme, znamo da je napadače teško pronaći. Ivan Krstanović još nije ušao u ritam. Ne mogu reći da se dečki ne kreću dobro. Sve nam je to poznato, nećemo kukati.”

Borba za naslov u HNL-u?

“To je savršeno za ligu, ali nije financijski jer su odmakli od svih ostalih. Ne sviđa mi se, naravno, iz moje pozicije jer se ne možemo približiti njima. Iza svake moje riječi digne se prašina, a ja sam samo iskren čovjek. Imamo izazove i probleme s kojima se borimo i s kojima ćemo se boriti. U ozbiljnoj smo situaciji, nadam se da ljudi u klubu to razumiju.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!