Hrvat napustio CSKA i vratio se u Hrvatsku

Nogomet 3. srp 202219:28 > 22:24 0 komentara
Guliver Images

Moskovski klub CSKA objavio je da je 25-godišnji Hrvat ozlijeđen te je napustio Rusiju.

Riječ je o veznjaku Kristijanu Bistroviću.

“Liječenje će nastaviti u Hrvatskoj. Okvirno vrijeme oporavka je oko 10 dana. Nakon završene početne terapije u Novogorsku, uz dopuštenje glavnog trenera, otišao je u Hrvatsku, gdje će nastaviti oporavak prema programu koji je izradio liječnički stožer momčadi. U ovom trenutku nije obavijestio klub o odluci da iskoristi Fifin amandman i suspendira ugovor. U isto vrijeme, PFC CSKA pregovara s nekoliko klubova koji žele usluge nogometaša”, pišu na klupskim stranicama.

U protekle dvije sezone, koje su u CSKA-u obilježili promjene trenera i rezultatski posrtaj, teže je dolazio do minuta, pa je odradio dvije polugodišnje posudbe u turskim klubovima Kasimpasi i Karagumruku.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!