Guardiola ‘daje’ Barci neka velika imena kao pojačanja

Nogomet 15. lip 202116:33 0 komentara
Martin Meissner/picture-alliance/dpa/AP Images

Prošlog vikenda na golferskom turniru nastupili su Joan Laporta, prvi čovjek Barcelone te Pep Guardiola, menadžer Manchester Cityja te bivši trener katalonskog diva.

RAC1 je donio vijest da su Laporta i Guardiola pričali i o prijelaznom roku osim što su igrali golf. Trener Građana je svom bivšem klubu ponudio čak sedmoricu igrača.

U razgovoru sa Laportom i Matheu Alemanyjem Guardiola je razgovorao koji bi se to nogometaši uklopili u Barcelonu, a da na njih odlični stručnjak ne računa.

Jedan od igrača je Aymeric Laporte koji igra u posljednjoj liniji i ispao je iz kombinacija nakon odlične sezone Rubena Diasa. S druge strane i Barcelona ima problema u posljednjoj liniji te traže fudbalera na poziciji lijevog stopera.

Mundo Deportivo je uspio otkriti da se još razgovaralo o Joau Cancelu i Bernardu Silvi kao zamjenama za Sergija Roberta i Ousmanea Dembelea.

I ime Raheema Sterlinga je navodno bilo na agendi, dok su preostala tri imena još uvijek tajna, ali nema dileme da će katalonski i engleski mediji učiniti sve da dođu do te informacije.

(Photo by Laszlo Szirtesi/Getty Images)

Inače, prije nekoliko dana je Samuelu Umtitiju i Clementu Lengletu priopćeno da mogu potražiti novi klub, a njihovim putem bi mogao i treći Dembele.

Pregovori sa ovim krilnim napadačem o novom ugovoru su započeli, ali ga klub neće previše čekati.

Ako ne postignu dogovor o nastavku suradnje sa Dembeleom, kojeg ugovor sa katalonskim klubom veže do ljeta sljedeće godine, njemu će biti priopćeno da potraži novi klub jer se na njegove usluge neće računati.

Barcelona bi rado zadržala 24-godišnjeg ofanzivca, ali su razočarani činjenicom da je Dembele poprilično nezainteresiran za razgovore o novom ugovoru.

Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Sudbina francuskog nogometaša znat će se vjerojatno nakon prvenstva Europe i vidjet ćemo kakva će njegova odluka na kraju biti.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!