Francuzi objavili novosti u vezi ozljede Lea Messija

Francuska 24. ruj 202110:22 0 komentara
AP Photo/Francois Mori

Argentinska zvijezda Lionel Messi je zbog ozljede desnog koljena propustio ogled protiv Metza, a prema navodima francuskih medija, mogao bi propustiti i susret protiv Montpelliera, koji se igra u subotu u sklopu 8. kola Ligue 1.

Francuzi navode kako Messi još nije počeo trčati na treninzima Paris Saint-Germaina. Iz kluba još uvijek nisu potvrdili te navode, stoga postoji još par nejasnoća vezanih uz cijelu situaciju.

Pretpostavlja se da u klubu neće riskirati pogoršanje ozljede svoje zvijezde pred susret s Manchester Cityjem u Ligi prvaka, koji je na rasporedu u utorak.
PSG je nakon sedam odigranih utakmica vodeća momčad Ligue 1 s 21 osvojenim bodom. Sedam bodova manje, ali i utakmicu manje ima drugoplasirani Marseille, dok je Montpellier deseti s devet osvojenih bodova.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!