Dva bivša Vatrena u istom danu objavila kraj karijere!

Hrvatska 1. ožu 20218:37 > 8:46 0 komentara
Foto: Damir Sencar/EuroFootball/Getty Images

Bivši hrvatski reprezentativci Nikica Jelavić i Sammir odlučili su završiti karijere!

Nikica Jelavić (35) i Sammir (33) zbog problema s ozljedama odlučili su okončati karijere.

“Definitivno su obojica odlučili završiti karijere, bila je to njihova samostalna odluka, nitko na njih nije utjecao. Jelavić je odlično odradio utakmicu s Hajdukom, stvarno nam je jako pomogao, ali i nakon tog dvoboja koljeno mu je bilo natečeno nekoliko dana, sve mu više vremena treba za oporavak”, rekao je za Sportske novosti trener Lokomotive Jerko Leko i potom dodao:

“Sammira, pak, već kronično muče tetive, nakon svakog većeg napora dobije upalu tetiva, pa je i on odlučio prestati s igranjem. Računao sam na njega za utakmicu u Šibeniku, bio je među 20 kandidata za nastup, ali javio se uoči puta u klub i rekao je da se više ne vidi u našoj svlačionici. To je njegova odluka, uvijek je samostalno donosio odluke za koje je smatrao da mu odgovaraju, pa je tako i sad odlučio. Na nama je da to respektiramo i da mu zahvalimo, kao i Jelaviću, za sve što je napravio za ovaj klub.”

Jelavić je u karijeri igrao za GOŠK Gabelu, Hajduk, Zulte Waregem, Rapid Beč, Rangers, Everton, Hull City, West Ham, BJ Rehne, GZ Hengfeng, te Lokomotivu, a za reprezentaciju Hrvatske je u 36 nastupa zabio šest golova.

Sammir je karijeru počeo u Atletio Paranaenseu, a još je igrao za Ferroviariju, Paulistu, Sao Caetano, Dinamo, Getafe, JS Guoxin, Greentown, Suning, WH Zall, Sport Recife.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!