Direktor Borussije: Haalanda želi Real

Bundesliga 19. pro 202114:12 > 14:17
Guliver Image

Direktor Borussije Dortmund Hans-Joachim Watzke potvrdio je da je Real Madrid zainteresiran za transfer Erlinga Hollanda.

Njegov agent Mino Raiola prošlog je tjedna otkrio da postoje velike šanse da 21-godišnjak na ljeto promijeni sredinu, ističući da postoji interes najvećih europskih klubova.

“Možda će Erling otići, a možda i ostati”, rekao je Watzke i dodao da je razgovarao i s Raiolom.

“Bio je to prijateljski susret. Na kraju će ili ostati i usrećiti nas, ili će reći da želi probati nešto drugo.”

Haaland je ugovorom vezan za klub iz Dortmunda do 2024. godine, ali će sljedeće ljeto moći aktivirati izlaznu klauzulu.

“Znam da ga žele svi vrhunski europski klubovi. Pogotovo Real Madrid, to mogu potvrditi. I mislim da bi mu španjolska liga bolje odgovarala. U Engleskoj se igra drugačiji nogomet. Ipak, nadam se da će ostati”, dodao je Watzke.