Dinamovac u društvu Messija, Ronalda, Lewe…

Hrvatska 7. pro 202117:03 > 17:07 0 komentara
Guliver Images

Dinamovac Luka Menalo našao se u društvu velikih zvijezda kao što su Lionel Messi, Cristiano Ronaldo i Kylian Mbappe.

Menalo je ove sezone za Dinamo odigrao 28 utakmica u svim natjecanjima i postigao pet golova te upisao dvije asistencije.

Za Dinamo je golove zabijao u četiri različita natjecanja. Dva u Prvoj HNL, po jedan gol u Kupu, kvalifikacijama za Ligu prvaka te grupnoj fazi Europa lige.

Ako se doda podatak i da je dva gola zabio za reprezentaciju BiH u kvalifikacijama za SP u Kataru 2022. dolazi se do podatka da je u ovoj sezoni zabio golove u pet različitih natjecanja.

U ovoj godini su pored Menala, u pet različitih natjecanja golove zabijali Lionel Messi, Robert Lewandowski, Kylian Mbappe, Cristiano Ronaldo, Mohamed Salah.

Ako Dinamo u četvrtak ne pobijedi West Ham u šestom kolu grupne faze Europa lige, Plavi bi europski put mogli nastaviti u Konferencijskoj ligi, ovisno od rezultata Genka i Rapida.

Time bi se Menalu pružila prilika da zabije u šestom različitom natjecanju.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!