Dinamo objavio cijene ulaznica za Salzburg

Champions League 6. lis 202218:35 > 18:36 0 komentara
Guliver Images

Iz Dinama su u četvrtak objavili cijene ulaznice za dolazak Salzburga u 4. kolu skupine E Lige prvaka...

Nakon poraza u Austriji 1:0 pred Dinamom je možda i prijelomna utakmica u borbi za europsko proljeće. U utorak 11. listopada s početkom u 21 sat na Maksimiru gostuje Salzburg.

Iz kluba su objavili i cijene ulaznica za taj dvoboj.

Tribine jug, sjever dolje i sjever gore koštaju 150 kuna, zapad gore 250, a zapad dolje 350 kuna.

Utakmica, ističu iz Dinama, nije proglašena visokorizičnom po pitanju sigurnosti pa je zato klub Ravnateljstvu policije RH i Policijskoj upravi zagrebačkoj uputio zahtjev za otvaranje dijela tribine jug za svoje navijače. Klub je za ovu utakmicu dobio dozvolu i suglasnost za otvaranje istočnog dijela tribine jug za navijače Dinama.

Ulaznice u prodaju kreću u subotu 8. listopada isključivo na Ticket pointu samo za članove kluba, a 9. i 10. listopada te na dan utakmice u utorak 11. listopada puštaju se u prodaju i preostale ulaznice za sve navijače na Ticket pointu i putem interneta.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!