Debakl Partizana u Estoniji

Konferencijska liga 25. stu 202118:24 > 18:43 1 komentar
Guliver Image

Partizan je u petom kolu Konferencijske lige izgubio u gostima od estonske Flore 1:0.

Nogometaši Partizana poraženi su 1:0 od Flore u Konferencijskoj ligi u gostima golom Millera u 44. minuti.

Partizan je unatoč porazu u skupini B drugi na tablici sa sedam bodova, prvi je Gent s deset, dok je Flora sad treća s pet i Anorthosis posljednji s dva boda.

U skupini H Basel je u gostima pobijedio Almaty 3:2. Prvi gol za Almaty je zabio Love u 23. minuti, da bi izjednačio Arthur u 45. Na 2:1 za domaćine je povisio Hivhannisjan, da bi opet izjednačio Žgerova u 69. Konačan rezultat postavio je Kasami u 77. minuti.

Prvi je u toj skupini Basel s 11 bodova, drugi je Qarabag drugi s 10 bodova, Omonia je treća s dva boda i Almaty je posljednji s tek jednim bodom.