Hitan sastanak Laporte i Koemana

Champions League 15. ruj 202111:14 > 11:15 0 komentara
David Ramirez

Barcelona je Ligu prvaka otvorila uvjerljivim porazom 0:3 od Bayerna nakon čega je predsjednik katalonskog kluba Joan Laporta održao hitan sastanak s trenerom Ronaldom Koemanom.

Sastanak između Laporte i Koemana je trajao do dva sata iza ponoći, ističu španjolski mediji.

Prvi čovjek kluba bio je prilično nezadovoljan, ne samo rezultatom, nego i načinom igre Barcelone, što je posebno zamjerio treneru.

Njihov razgovor nije protekao u nimalo ugodnom tonu, a Laporta mu je jasno stavio do znanja da poraz na startu Lige prvaka nije nešto što se tolerira u klubu poput Barcelone.

Kada se vratio na mjesto predsjednika katalonskog kluba svi su očekivali da će Laporta smijeniti Koemana jer ga je dovela prethodna uprava.

Ipak, to se nije dogodilo, najviše zbog toga što je riječ o bivšem legendarnom igraču kluba, pa je odlučeno da mu se ipak pruži šansa.

Ipak nakon svega treba postaviti pitanje koliko još dugo ćemo gledati Koemana na klupi Katalonaca. Sve češće i glasnije se priča o Xaviju…

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!