Petković: 9 od 10 ljudi bi reklo da je Dinamo bolji

Champions League 19. kol 201916:23 > 16:33
GNK Dinamo

Dinamo je uoči playoff utakmice za ulazak u Ligu Prvaka organizirao druženje s navijačima. Tako je klub odlučio dodatno zagrijati atmosferu među ljudima u Zagrebu uoči ove važne utakmice

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Danas je nogometni klub Dinamo organizirao druženje s navijačima i fanovima kluba. Na taj način dodatno se podigrijava atmosfera uoči velikog susreta playoffa Lige Prvaka protiv Rosenborga, koji će se igrati na Maksimiru u srijedu od 21 sat.

Na ovaj način klub uzvraća navijačima koji su pohrlili u ogromnom broju po ulaznice, čekajući satima u redu kako bi se dokopali zlata vrijednog papira i tako možda svjedočili još jednom ulasku Modrih među europsku klupsku nogometnu elitu. Danas je stigla obavijest da je rasprodana i kompletna istočna tribina, tako da nema sumnje da Norvežane čeka pravi ‘plavi pakao’.

Ekipa Sportkluba bila je na licu mjesta i skupila izjave nekih od igrača.

Gojak: ‘Gledali smo malo Rosebnorg, čini se opasnim, ali Dinamo mora dominirati. Spremni smo. Za ovakve utakmice se živi i jako mi je lijepo vidjeti ovoliki broj ljudi na druženju s igračima.’

Naš novinar pitao je i kapetana Ademija o ozljedi, jer imazatezanje mišića.

‘Gotovo sigurno ću igrati’- rekao je Ademi.

Zatim se osvrnuo i na široki kadar Dinama ove sezone.

‘Sjajno je i jako važno što imamo 22 igrača praktički ravnopravna, tako da ne moraju isti igrači igrati svaka tri dana.’

Naposljetku je upitan za kapetansku vrpcu i što kaže igračima uoči utakmica.

‘Ne kažem ništa. Sve je Bjelica, ja sam samo jedan od igrača’, odgovorio je uz osmijeh Ademi.

Bruno Petković rekao je kako nije iznenađen to je pozvan u reprezentaciju jer je već bio dio ekipe. Jasno mu je da ozljeda Kramarića njega gura u prvi plan i iako postoji pritisak uloge prvog napadača, drži to pozitivnom tremom.

Na pitanje o Rosenborgu Petković je rekao

‘Devet od 10 ljudi bi reklo da je Dinamo bolja ekipa i ja vjerujem da je Dinamo bolja ekipa, ali to treba pokazati i na terenu’- zaključio je Petković.

Ovakav vid zahvale za zainteresiranost koju pokazuju ljudi za ovu utakmicu, svakako je vrijedan pohvale, ali će najveća zahvala biti ako se Dinamo igrom i rezultatom u srijedu pokaže u pravom svjetlu, što hrvatskom predstavniku u Ligi Prvaka zaista od srca i želimo.