Financijski fair play vrlo je kontroverzno pravilo UEFA-e koja se često mora suočavati s optužbama kako ga provodi selektivno.

Istraga protiv Manchester Cityja i njihovih ‘prekršaja’ na tržištu slobodnih igrača traje već neko vrijeme, a čini se kako je UEFA napokon spremna javno iznijeti zaključke.
Čovjek koji vodi istragu, Belgijac Ives Laterne vjeruje kako je dvostruki uzastopni prvak Engleske kriv i predložit će izbacivanje najbogatijeg svjetskog kluba iz Lige prvaka na godinu dana. Informaciju je plasirao New York Times koji se pozvao na izvore unutar UEFA-e.
Jasno jest kako je klub iz Manchestera već spreman na žalbu koju će, kada za to dođe vrijeme predstaviti Sportskom sudu u Švicarskoj.
Manchester City, usprkos dominaciji u engleskom nogometu još uvijek nije osvojio Ligu prvaka, nešto što je najveći cilj arapskih milijardera na čelu kluba.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC