Barca je slavila, ali nije dobro: 'Sve gori i gori smo'

Champions League 5. stu 20209:09 > 9:38
(Photo by Eric Alonso/Getty Images)

Barcelona je slavila u Ligi prvaka protiv Dinamo Kijeva s 2:1, ali daleko od toga da nije bilo problema.

Lionel Messi olakšao je Barci već u 5. minuti utakmice protiv momčadi iz Kijeva pogotkom iz kaznenog udarca, a Gerard Pique u 65. povisio rezultat na 2:0. Međutim, Viktor Cigankov smanjio je u 75. minuti na 2:1 i uveo nervozu u katalonske redove.

“Klub je takav kakav je, u prijelaznom razdoblju. Mislim da je važno napraviti zaokret jer je trend takav da smo svake godine sve gori i gori. U klubu poput Barcelone ne može biti tranzicijske godine”, izjavio je Pique te nadodao:

”Slijede izbori i u nadolazećim mjesecima vidjet ćemo promjene. Nije nam ovo laka godina, ne samo zbog okolnosti. Ali život se mijenja i tu smo gdje jesmo.”

Barcelona inače katastrofalno stoji u španjolskom prvenstvu. Nakon šest kola, ima osam bodova i nalazi se na 12. mjestu.