Rennes bizarno proslavio ulaz u LP – žalili se susjedi!

Champions League 13. kol 202018:31 > 18:36
Julian Finney / Staff

Rennes je proslavio prvi ulazak u Ligu prvaka s proslavom na stadionu, ali susjedi nisu bili toliko oduševljeni načinom na koji je ona izvedena.

Francuski klub osigurao je ulaz u LP sljedeć sezone nakon što je Sevilla izbacila Wolves iz Europa lige u utorak. Rennes je ušao u grupnu fazu jer četiri momčadi koje su preostale u Europi već su se kvalificirale za Ligu prvaka.

Rennes je to ostvarenje proslavio postavljanjem DJ-a koji je pustio himnu Lige prvaka putem javnog razglasa u 11 sati navečer.

Međutim, ljudi koji žive u blizini stadiona žalili su se da se pjesma 20 minuta vrtjela “na repeat” oko 3 sata ujutro!?

– Glazba je bila izuzetno glasna. Mislim da su se svi probudili. Bilo je glasnije nego za vrijeme utakmica – požalio se jedan svjedok.

Klub nije izdao ispriku, ali su iz čelništva priznali da je organizirana proslava na stadionu s članovima osoblja.

Ligue 1 uspješno brodi Ligom prvaka ove sezone – PSG je sinoć ušao u polufinale, dok je Lyon prošli tjedan ušao u četvrtzavršnicu izbacivši Juventus.