LP: Dobre vijesti za navijače – otvorena južna tribina!

Srdjan Stevanovic/Getty Images

Prodaja ulaznica za utakmicu Lige prvaka između Dinama i Šahtara odlično je krenula već prvog dana, a klub je informirao javnost kako će otvoriti i južnu tribinu.

sportklub

Već u subotu, kada je službeno započela prodaja ulaznica za veliki dvoboj koji će se igrati u srijedu, rasprodane su tribine na Zapadu i Istoku te dio sjevernog dijela maksimirskog stadiona. Ostalo je tek nešto ulaznica za gornji dio sjeverne tribine.

Obzirom kako će u Zagreb doputovati tek mali dio navijača Šahtara, klub je u suradnji s policijom odlučio ih smjestiti podno zapadne tribine gdje će osigurati prostor. Južna tribina tako će u potpunosti biti otvorena za domaće navijače.

Cijena će u Internet prodaji do srijede biti 120 kuna, a na dan utakmice 150 kn.

Dvoboj Dinama i Šahtara na rasporedu je od 21 sat, pobjedom Dinamo bi došao vrlo blizu ne samo prezimljavanja u Europi drugu godinu zaredom, već i plasmana u osminu finala Lige prvaka.