CR večeras protiv Ćorluke lovi još jedan strašan rekord

Champions League 22. lis 201916:34 > 16:37
Zhizhao Wu/Getty Images

Juventus večeras u utakmici 3. kola grupe D Lige prvaka na svom terenu igra protiv Lokomotiv Moskve.

Klub iz Torina ima četiri boda nakon dva odigrana kola i želi novom pobjedom zadržati vodeće mjesto u grupi.

S druge strane, ovo će biti utakmica u kojoj će Cristiano Ronaldo imati poseban motiv da postigne gol s obzirom da hvata novi rekord.

Portugalac je do sada u Ligi prvaka postizao golove protiv 33 različita kluba, a ukoliko postigne gol protiv Lokomotiva srušit će rekord Raula Gonzalesa koji je također pogađao protiv 33 različite ekipe.

Hrvatski stoper Vedran Ćorluka pokušat će ga spriječiti u tom naumu. Popularni ‘Čarli’ u smiraj karijere igra odličan nogomet, napokon je potpuno zdrav i kao kapetan vodi Lokomotiv u ovom natjecanju.

Ronaldo je već najbolji strijelac u povijesti ovog natjecanja sa 130 postignutih golova, a od toga je 66 bilo u grupnoj fazi.