Veliki Bišćanov adut prešao u Bundesligu

Bundesliga 1. velj 202113:42 0 komentara
Petar Musa privatna arhiva

Petar Musa, član mlade hrvatske nogometne reprezentacije do kraja sezone igrat će u redovima bundesligaša Union Berlina

Priopćili su to iz njegovog kluba Slavije Prag na službenin stranicama. Petar Musa je prošle sezone bio najbolji strijelac češke lige, ali je ove sezone neobjašnjivo pao u drugi plan trenera Jindricha Trpisovskya.

Slavijin trener potvrdio je da je igrač taj koji je htio napustiti klub do kraja sezone kako bi negdje mogao igrati kako bi bio u konkurenciji za Europsko prvenstvo za reprezentacije do 21 godine na kojem nastupa Hrvatska.

Njemački prvoligaš Union Berlin iskazao je želju za njegovim dovođenjem, ali na inzistiranje Slavije neće ga imati pravo otkupiti na kraju sezone. Berlinčani su jedno od najugodnijih iznenađenja Bundeslige i trenutno se nalaze na 8. mjestu ljestice s 29 bodova.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!