Krama u top formi: Zabio i klubu Serie A

Bundesliga 16. srp 202220:39 > 20:40 0 komentara
AP Photo/Efrem Lukatsky

Pobjednički niz Hofffenheima prekinut je remijem 2:2 kod Salernitane u prijateljskoj utakmici.

U četvrtoj prijateljskoj susreti Hoffenheima, Andrej Kramarić je zabio treći put.

“Novi dres, stari Andrej”, napisali su na službenom Twitteru iz kluba.

Kramarić je zabio za rano vodstvo u 8. minuti, ali je Kristoffersen izjednačio u 16. Zatim je promašio penal u 31., pa je tu grešku naplatio Rutter koji je zabio za vodstvo Hoffenheima Rutter u 37. minuti. Na 2:2 izjednačio je Cavion.

“Bilo je puno dobrih trenutaka u našoj igri, osvojili smo puno visokih lopti. Forsirali smo i zabili lijepe golove. No, prije nego što smo primili golove, nismo zadržali fokus u tzv. desetominutnom terminu i zato smo dvaput prerano stigli do izjednačenja. Ali općenito sam jako zadovoljan igrom moje momčadi”, rekao je trener Hoffenheima Breitenreiter.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!