Bild: Bayern nudi 25 milijuna eura za Hrvata

Bundesliga 18. srp 202211:27 > 11:28 0 komentara
Guliver Image

Bayern želi u svoje redove dovesti Bornu Sosu iz Stuttgarta, javlja Bild.

Trener bavarskog kluba Julian Nagelasmann cijeni hrvatskog reprezentativca te je upravi kluba predložio njegovo dovođenje. Za njega su pripremili ponudu između 20 i 25 milijuna eura.

No, Bayern nije jedini klub zainteresiran za Sosu, on je na meti Chelseaja. Naime, Chelsea je ostao bez lijevog beka kada je Marcos Alonso napustio klub i traže njegovu zamjenu. Trener Thomas Tuchel, rođeni Nijemac, prati dosta zbivanja u Bundesligi, zbog čega mu je Sosa zapeo za oko.

No, službenu ponudu još nije poslao, niti je za sada poznato koliko su Stuttgartu spremni ponuditi za njega.

Brona Sosa je profesionalnu karijeru započeo u zagrebačkom Dinamu koji ga je 2018. prodao klubu iz grada Mercedesa za 6 milijuna eura.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!