‘Allegri i Van Gaal su mi ubili samopouzdanje’

Bundesliga 13. kol 202222:03 > 22:04 0 komentara
ANP MAURICE VAN STEEN

Nizozemski stoper Matthijs De Ligt otišao u Bayern. A u centar pažnje je došao izjavama gdje je napao bivši klub.

De Ligt je nakon prvog treninga s Bayernom kod Juliana Nagelsmanna rekao da bar četiri godine nije imao jači trening. To je doslovno značilo da u Juventusu nije imao tako jak trening, što se nije svidjelo nikome u Staroj dami, a Leonardo Bonucci ga je pecnuo da je izrazio nepoštovanje.

“To nije bio napad na Juventus. Jer uvijek ću imati veliko poštovanje za klub. Nikada neću zaboraviti bivše suigrače koji su mi pomogli da se razvijem kao igrač, ali i kao osoba” rekao je De Ligz.

Ali da nije sve bilo idilično u Torinu priznao je Nizozemac. I to kada je govorio o treneru Massimilianu Allegriju.

“Prošle sezone, prvi put u karijeri, dva trenera Louis van Gaal i Allegri stavili su me na klupu. Oni su mi ugasili samopouzdanje.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!