Hrvatski reprezentativac i trenutni igrač njemačkog prvaka Bayerna dao je izjavu koja bi mogla odjeknuti...
U razgovoru za minhenski Abend Zeitung kazao je sljedeće:
– Zasad je sve odlično u Münchenu. Potpuno sam zadovoljan, kako poslovno, tako i privatno – poručio je Perišić za pa nastavio:
– Idem lagano, korak po korak, iz dana u dan i zasad mi ide odlično.
Hrvatski reprezentativac je još uvijek u vlasništvu milanskog Intera, a nedavno smo u nekim njemačkim medijima mogli pročitati više tlapnje nego prave informacije kako Bayern nije zadovoljan njegovim dosadašnjim partijama (4 gola u 13 utakmica samo u ligi!?) te da će ga uskoro vratiti Interu bez otkupa ugovora.
Osim toga, Periju je – čini se – zasmetalo što je označen kao igrač u poznim godinama:
– Svjestan sam nekih priča, ali imam tek 30 godina i osjećam se sjajno. Znam da mogu još mnogo toga pružiti nogometu i ne namjeravam još barem sedam-osam godina otići u mirovinu – jasno je poručio Perišić i pritom pomalo šokirao, jer sada mu je već 30 godina, što znači da namjerava igrati do 38.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC