Brekalo zabio za pobjedu! Eintracht iznenadio BVB

Bundesliga 3. tra 202117:25 > 17:30
Swen Pf'rtner/picture-alliance/dpa/AP Images

Josip Brekalo golom u 69. minuti donio je pobjedu Wolsfburgu 1:0 nad Kölnom u 27. kolu Bundeslige.

Brekalo je lijepo pogodio s 14 metara, te je tako stigao do četvrtog gola sezone.

Brekalo je igrao do 73. minute, dok je Pongračić ostao na klupi.

Jedvaj s klupe je gledao pobjedu Bayera nad Schalkeom golovima Alarija u 26. i Schicka u 72. minuti, dok je za goste strijelac bio Huntelaar u 81. minuti.

Hoffenheim je bez ozlijeđenog Kramarića izgubio 2:1 kod Augsburga. Vargasa i Hahn su zabili za domaćine, a Skov za goste.

Istim rezultatom Eintracht je slavio u Dortmundu kod Borussije uz autogol Schulza i gol Silve, dok je Hummels bio strijelac za domaćine.

Mainz i Arminia odigrali su 1:1.

Bayern vodi sa 61 bodom, četiri više od RB Leipziga. Wolfsburg je treći s 54 boda, Eintracht četvrti s 50 bodova, a Borussia Dormtund peta s 43 boda.