Barca na krilima odličnog Ansu Fatija svladala Valenciju

Nogomet 17. lis 202123:09 > 23:10
(AP Photo/Joan Monfort)

Susret nije počeo dobro za Barcelonu. Igrala se peta minuta kada je na semaforu bilo 0:1. Strašan gol sa oko 25 metara zabio je Gaya.

Ipak, domaćinu nije trebalo dugo da uzvrati. Već osam minuta kasnije Ansu Fati lijepim udarcem sa ruba kaznenog prostora postiže gol za izjednačenje.

U 41. minuti nova desetka Barce je izborila penal nakon sumnjive situacije u 16-ercu. Odgovornost je preuzeo Depay i sigurno zatresao mrežu za preokret domaćina.

Nastavak je donio jedan gol i to u mreži gostiju. Konačnih 3:1 postavio je zaboravljeni Coutinho koji je neshvatljivo ostao sam na pet metara od vratara Valencije Cilessena.

Pozitivna vijest za Barcelonu osim pobjede je i nastup Sergia Aguera koji je odigrao nekoliko posljednjih minuta.