Barca i Juve u borbi za Arsenalovca

Nogomet 28. sij 202214:39 0 komentara
Julian Finney / Staff

Španjolski i talijanski nogometni velikani Barcelona i Juventus žele do konca ove sezone posuditi napadača Arsenala Pierrea-Emericka Aubameyanga, prenosi The Athletic.

Navodno su oba kluba poslali službene ponude “Topnicima”. Prošlog tjedna i saudijski Al-Hilal je poslao ponudu za 32-godišnjeg napadača s opcijom otkupa njegovog ugovora.

Problem bi mogla predstavljati njegova tjedna plaća koja iznosi oko 410.000 eura.

Aubameyangova budućnost u Arsenalu postala je upitna nakon što je koncem prošle godine bez dozvole kluba napustio Veliku Britaniju. Oduzeta mu je kapetanska traka i završio je na tribini.

Gabonski napadač je stigao u Arsenal u siječnju 2018. za 60 milijuna eura, a u 163 nastupa zabio je 92 gola pri čemu sedam ove sezone. Njegov ugovor s “Topnicima” traje do ljeta 2023.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!