AS: Oršić će biti velika prijetnja Sevilli

Hrvatska 14. velj 20229:48 > 9:49
Xisco Navarro

U zadnjih sedam utakmica, Mislav Oršić zabio je sedam golova, u HNL-u je ukupno zabio devet ove sezone. Pred Dinamom je u četvrtak novi europski izazov protiv Seville.

A upravo uz tekstove o novostima iz Seville, španjolski medij AS dotaknuo se i pobjede Dinama nad Goricom. Istaknuli su kako je pobjedu 2:1 donio Oršić u zadnjim minutama susreta. Dodatno je AS naglasio Oršićevu kvalitetu.

Mislav Oršić, glavni napadački argument zagrebačkog Dinama, donio je pobjedu svojoj momčadi minutu od kraja utakmice protiv Gorice (2:1), pet dana prije gostovanja Sevilli u Europskoj ligi… Oršićev talent donio je novu pobjedu zagrebačkom Dinamu, već je zabio devet prvenstvenih golova za Kopićevu momčad i bit će velika prijetnja Sevilli”, napisao je AS.