Agnelli priznao poraz: Iskreno, teško ćemo dalje bez Engleza

Nogomet 21. tra 202111:26 > 11:27
Alessandro Sabattini/Getty Images

Nakon što je nedavno napustio Čeferina i pridružio se Perezu u stvaranju Superlige, izgleda da je Andrea Agnelli ipak priznao poraz.

Podsjetimo, jučer se povuklo svih šest engleskih klubova, a ostaje pitanje što će biti s ostalim klubovima.

“Iskreno, teško da ovaj projekt može ići dalje bez Engleza. Očito da neće moći”, rekao je Agnelli iako je samo nekoliko sati ranije Superliga objavila pripćenje u kojem je poručila da nastavlja dalje bez engleskih klubova.

“S obzirom na aktualnu situaciju, razmislit ćemo o najadekvatnijim koracima kako bismo remodelirali ovaj naš projekt, uvijek imajući na umu cilj da navijačima ponudimo najbolje moguće iskustvo te potenciramo isplate solidarnosti cijeloj nogometnoj zajednici”, bila je sinoćnja poruka Superlige, ali očito se već danas može očekivati njen kraj i prije nego je odigrana ijedna utakmica u tom natjecanju.