Aco odgovorio direktoru Cibone na žestoku prozivku

Hrvatska 21. lip 202213:50 > 13:51
Sportklub

Aleksandar Petrović u ponedjeljak je održao novinsku konferenciju na kojoj je najavio pokušaj spašavanja Cibone kojoj prijeti stečaj, a istovremeno je iznio niz teza kako je do dugova došlo, posebno kad je riječ o bivšoj upravi.

Jedan od prozvanih ljudi jest Mauro Lukić, direktor Cibone u ostavci kojeg je Petrović optužio za prikrivanje stvarnog klupskog duga. Lukić je između ostalog, optužio grad Zagreb za sabotažu novih investitora.

Lukić nije ostao dužan Petroviću te mu je žestoko odgovorio putem priopćenja.

Nije dugo trebalo da se ponovno oglasi Aco Petrović.

S obzirom da me Mauro Lukić nazvao ovcom koja bleji onda ga ta ovca pita: kako je moguće da se dug iz 2010 g. koji nije prijavljen u predstečajnoj nagodbi isplati u 2022 godini? Radi se o 75.000 kuna koje je direktor kluba isplatio jednom djelatniku kluba iz tog vremena!!!“, napisao je Petrović na svom Twitteru.