NBA objavila 25 od 75 najboljih igrača u povijesti

Košarka 20. lis 202114:29 0 komentara
(AP Photo/Paul Sancya)

NBA liga će tijekom cijele sezone 2021/22. obilježavati 75. godišnjicu postojanja, a dio tog slavlja uključuje i otkrivanje popisa 75 najvećih igrača u povijesti najjače košarkaške lige na svijetu.

Najboljih 75 igrača u povijesti NBA lige odabrali su sadašnji i bivši igrači, treneri, generalni menadžeri, novinari…

Prvih 25 članova otkriveno je u utorak navečer, idućih 25 članova bit će objavljeno u srijedu, a posljednjih 25 igrača bit će poznato u četvrtak.

Na popisu prvuh 25 igrača su Kareem Abdul-Jabbar, Giannis Antetokounmpo, Nate Archibald, Charles Barkley, Bob Cousy, Dave Cowens, Kevin Durant, Julius Erving, George Gervin, Hal Greer, James Harden, Elvin Hayes, Jerry Lucas, Moses Malone, Kevin McHale, George Mikan, Steve Nash, Dirk Nowitzki, Hakeem Olajuwon, Bob Pettit, Willis Reed, Oscar Robertson, David Robinson, Bill Russell i John Stockton.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!